gallery/zdj1
Dobre i zdrowe bo domowe :)
gallery/róz
Menu

Jesteśmy niedużą cukiernią a właściwie można by powiedzieć manufakturą.

 

Torty, ciastka i inne smakołyki to nasza pasja, dlatego staramy się żeby były smaczne jak domowe ale przy tym profesjonalnie wykonane.


Torty wykonujemy na bazie naturalnych śmietan dzięki czemu nie są one przesłodzone ani ciężkie,  Natomiast wszystkie dekoracje tworzymy ręcznie: z masy cukrowej lub np. z opłatka jadalnego

 

Każdy tort jest wyjątkowy i niepowtarzalny bo jest przeznaczony dla konkretnej osoby.


Na zamówienie wykonujemy mini babeczki (zwane Cupcakes-ami) z różnymi wymyślnymi ozdobami, dla par młodych proponujemy ciasteczka np: z inicjałami nowożeńców, w ramach podziękowań dla gości weselnych lub innymi motywami a także tzn. słodki stół z z eklerkami, kolumbami, jabłecznikiem, sernikiem, królewcem, makowcem, cake pops i wiele innych.

 

Proponujemy następujące smaki: truskawka, wiśnia, pomarańcz, cytryna, jabłko, marakuja, czekolada, guma balonowa, mascarpone, mięta, kawa, tiramisu, wanilia a także frużeliny wiśniową, malinową lub truskawkową. Nie zamyamy się jednak na inne smaki, eśli interesuje Cię coś innego, zapytaj :) .


Bez specjalnego zamówienia torty wykonujemy na bazie produktów mącznych (zawierającyh gluten), jaj, mleku czy też jego pochodnych, czasem z użyciem orzechów. 

 

Pracujemy na produktach znanych i cenionych firm takich jak: Wilton, Irca, Food Colors, ze specyfikacją na temat alergenów znajdujących się w produktach tych firm odsyłamy do macierzystych stron lub do wglądu w siedzibie firmy.

 

 

 

 

www.000webhost.com